Leden 2015

Pixels

29. ledna 2015 v 16:32 | Wordie-Chan |  To co se nikam nevešlo
Ahojte .Dneska k vám přicházím s článkem, (sice kratším) kde vám ukážu kde si můžete stáhnout pixelky Je mi jasné,že každý z vás by si rozhodně zvládl najít nějakou stránku,kde si pixelky můžete stáhnout,ale já vám sem dám osvědčené zdroje .Možná někdo z vás toho využije a taky je začne přidávat do článků,přece jen je to takové malé zpestření blogu .

Rozhodně vám doporučuju stránku pixel-soup.Adminka tam má všechno pěkně seřazené,takže se tam lehce vyznáte a rozhodně najdete to,co hledáte.Jako další tu máme stránku pixel-diary.Adminka má pixelky taky seřazené.Sice né tak pěkně jak a stránce pixel-soup,ale v tom nevidím žádný problém.Na této stránce rozhodně najdete gyaru pixelky,kterých je tam celkem dost.A jako poslední tu máme stránku superkawaiiemoticon.Nevím jak u vás,ale mě se vždycky stránka roluje.Když jedu s stránkou dolu,tak si pak posune zas nahoru,ale možná je to problém je u mě,jinak jsem se stránkou celkem spokojená.Já jsem se všemi třemi stránkami spokojená,tak snad budete i vy,pokud pixelky někdy využijete.

Song TAG

28. ledna 2015 v 23:56 | Wordie-Chan |  TAG
Tak mě napadlo,že se vrhnu na Song TAG.Jelikož mě nikdo nenominoval,tak já nominuju moje spřátelené blogy (prosím,nezabíjejte mě :D) a ty to pošlou dalším blogerům.Pod perexem bude napsané zadání .Doufám,že si tenhle TAG užijete stejně tak jako já .
Doufám,že mým SB to tedy nevadí.
Takže TAGuju beepinku,Penny a Ai Eater


Gift of Death

28. ledna 2015 v 12:38 | Wordie-Chan |  Moje tvorba
Ahojte .Jelikož jsem dneska místo školy zůstala doma,tak jsem si kreslila No snažila jsem se,aby to vypadalo co nejlíp,a snad jsem toho docílila Ale samozřejmě se musím ještě zlepšit.Dokonce jsem začala pracovat i na Hiccupovi a Astrid,které jsem předtím měla jen jako nákres .No jsem zvědavá jak do dopadne.
Tak co,děsíte se svého pololetního vysvědčení,nebo z něho máte radostMoje vysvědčení sice není vůbec jedno z nejlepších,protože nějaké čtyřky tam mít budu ale já to nějak extra neřeším,pro mě je hlavní abych se dostala do další ročníku .Ted' si asi říkate,co je to za přístup,žeJá jsem popravdě nikdy nebyla zrovna nejlepší na učení,tak jsem aspon' ráda,že se na střední prokopu s trochou štěstí do druháku .


Would you build a snowman?

27. ledna 2015 v 18:51 | Wordie-Chan |  To co se nikam nevešlo
Ahojte .Tak co,taky u vás napadlo hodně sněhuNé že by vadilo,že vůbec začalo sněžit,sníh jsem popravdě vůbec neočekávala .Ale aspon' by nemuselo být do blbý náledí Jen co výjdu z baráku,tak uklouznu .To samé i před autobusovou zastávkou a před školou.Před školou to bylo nejhorší,přece jen všichni na mě koukali a smáli se mi.Takovou smůlu nikomu s vás nepřeju.
Ale aspon' když už napadl ten sníh,tak proč si nepostavit sněhuláka,žeJá si rozhodně nějakého postavím .Plánuju,že přemluvím sestru a sestřenku,a půjdeme si třeba na zahradu postavit Dáleka nebo sněhuláka z DW (sněhulák s Doctora je takový..no děsivý :D) Co vy,stavíte sněhuláky,nebo si myslíte, že už jste na to staří
A když už by se vám nechtělo jít mrznout tam ven,tak proč si třeba doma nepustit film a dát si šálek teplého čaje nebo kávy Já vám rozhodně jako film doporučuju Horns.
Jako hlavní postava je tam Daniel Radcliffe,kterého všichni znáte jako Harryho Pottera. Nebudu vám psát o čem film je,ale dám vám sem trailer,třeba to někoho z vás zaujme a pustí si to .

Doctor Who Challenge Day 3-6

25. ledna 2015 v 17:01 | Wordie-Chan
Eh..za těch pár dní,co jsem na challenge s prominutím srala se mi toho dost naskládalo Takže čekejte,že článek bude trošku víc delší
Takže v tomto článku se dočtete o mém oblíbeném Doctorovi,nejméně oblibeném Doctorovi a o mém oblíbeném společníkovy . Popravdě ani nevím,co napíšu u nejméně oblíbeného Doctora,protože zatím se mi všichni z Renewed líbí (spíš je naprosto miluju) takže to pro mě bude těžké .Navíc jsem z klasických seríí viděla jen dva díly,takže nemůžu posuzovat ani ostatní regenerace .


Inspirace na výzdobu pokoje-DIY

24. ledna 2015 v 20:35 | Wordie-Chan |  DIY
Ahojte, jak pak se máte? Já vím..od čtvrtka jsem nepřidala žádný článek co se týká Doctora a taky tak normálně..za to se omlouvám, nebyl čas jít na počítač
Už jste někdy dumali, jak by jste si chtěli předělat svůj pokojíček? Prostě aby byl pěknějsí,útulnější..a nebo originální? Našla jsem hodně tutoriálů a inspirací na výzdobu pokoje a tak. Možná některé z vás něco co sem přidám inspiruje.
Jak jsem na tom já s mým pokojemZatím nijak .Ani ne dva týdny zpět jsme se stěhovali, (jak já nenávidím stěhování) a tak je pokoj takový..nijaký.V minulém bytě,kde jsme bydleli,jsme to se sestrou řešili tak,že jsme si prostě po různých časopisech našli plakáty kapel,celebrit a tak a prostě jsme si je nalepili na zed'.Jenže ted,když jsme přestěhované,jsme je tam museli nechat,a tady už to nepřipadá v úvahu,nechceme totiž,aby byla odlepená omítka.Tak jsme se se sestrou rozhodli,že si pokoj zařídíme…jak to říct Prostě v takovém přírodním stylu. Hněde natřená zed', staré rámy s obrazy jelenů, lesů, nějaké velké zrcadlo s zdobeným rámem..prostě takové pěkné a uklidnující.Nečekám,že pokoj bude zařízený hned, ale těším se,až to bude podle našich představ.
Článek rozdělím ještě na jeden,ale ten zveřejním až v neděli .
Jak si představujete vy svůj pokoj,nebo jak ho máte zařízený

Diplom pro Penny

22. ledna 2015 v 20:59 | Wordie-Chan |  SB
Děkuju,že jsi se se mnou spřátelila Doufám,že se ti diplom aspon' trošku líbíCupcakes

22. ledna 2015 v 16:27 | Wordie-Chan |  To co se nikam nevešlo
Ahojte Máte rádi muffinky Já je miluju,hlavně když je peče moje sestra jsou vždycky tak dobré Našla jsem pár nádherných obrázků muffinů,tak mě napadlo že vám jich pár sem dám Všechny vypadají tak lahodně,hned bych si nějaký dala
Co vy,pečete nebo kupujete Napadlo mě,že kdybych zase s esestrou někdy vařila nebo pekla, tak bych sem mohla dát i nějaký postup a fotky a tak samozřejmě bych to sem dala,pokud by to vypadalo aspon' trochu normálně a bylo to poživatelné


Wanna by SB?

21. ledna 2015 v 18:47 | Wordie-Chan |  SB
Chceš být mým SB
Pokud ano,nechci toho po tobě moc,stačí když zajdeš na můj blog aspon' 2x do týdne a zanecháš tu nějaký komentář


Stačí splnit jen tyto tři věci:

1) Jméno
2)Blog
3)Jak často sem budeš choditDoctor Who challenge-How long I watch DW-Day 2

21. ledna 2015 v 10:00 | Wordie-Chan |  Challenges

Jak jste si určitě všimli,tak tu máme druhý den Doctor Who challenge Dnes je otázka,jak dlouho sleduju DW Tohle bude celkem rychle napsané,takže tenhle článek určitě přeletíte šupem .
Nepočítám přesně dny,ale Doctora sleduju něco kolem 1 roku a 3 měsísů Nejsem si přesně jistá Za tu dobu jsem stihla koupit na AnimeFestu nějaké plakáty pak zas někde jinde 2 metry velké plakáty s TARDIS a Dalekem, a kamarád mi koupil sonický šroubovák na klíčky A abych nezapoměla,tak jsem byla i na Whoconu v Brně

Doctor Who challenge

20. ledna 2015 v 19:18 | Wordie-Chan |  Challenges
Ahojte Znáte seriál Doctor WhoVěřím,že někteří z vás určitě jo Pro ty,co tento seriál neznají,zkusím napsat něco málo aby jste byli aspon' trochu v obraze. Doctor je mimozemštan (jak já to slovo nesnáším) z planety Gallifrey,který ukradl stroj času,který později pojmenovala jeho vnučka Susan T.A.R.D.I.S (Time And Relative Dimension In Space) TARDIS díky porouchanému chameleonímu obvodu vypadá jak policejní dřevěná budka z 60.let.Doctor cestuje se svými společníky vesmírem a zažívá různá dobrodružství.Zajímavé na Doctorovi je,že nikdo neví jeho pravé jméno (proto se seriál jmenuje Doctor Who) a taky to,že Doctor dokáže regenerovat a má dvě srdce.Předtím,než má Doctor umřít,jeho tělo začne regenerovat,a posléze se změní.Změní se tak,že má jiné tělo,jiné chování ale myšlenky má pořád stejné.Takže seriálem nás provázejí jeho regenerace,kterých má celkem 12 (díky Pánům času 13)
Seriál začal v roce 1963 a točí se až do ted' předtím měl seriál pauzu,takže se seriál dělí na Classic series a Renewed.V Renewed jsou poslední čtyři Doctoři.


Takže jsem se rozhodla,že udělám na tento seriál challenge Rozhodně vám Doctora doporučuju,ten seriál mi změnil život

Bude nový layout! + Kissing game

18. ledna 2015 v 20:38 | Wordie-Chan |  To co se nikam nevešlo

Jak jste se už dočetli v nadpisu,tak budu mít konečně layout.Jsem strašně ráda,že mi konečně někdo odepsal.Co jinak vy,jak pak se máteVíkend utekl strašně rychle V sobotu jsem byla na Otaku srazu,no ale moc jsem si to teda neužila Byla to ale spíš moje chyba,když je kolem mě moc lidí a mám s někým mluvit,tak prostě chytnu trému (navíc tam bylo kolem 70 lidí) Hádam že se mi ted' asi smějete Ještě že jsem u sebe náhodou měla knížku,aspon' jsem tam nějak zabila čas Co vy,chodíte na nějake srazy
Znáte kissing game Když se dívám na některé videa,tak někdy opravdu padám smíchy Ale je to strašně rozkošné,teda hlavně když se ''líbají'' dva kluci .


Hitomi & Kaito -RPC!

16. ledna 2015 v 22:18 | Wordie-Chan |  Moje tvorba
Ahojte jak se máte Konečně mám všechny testy za sebou a konečně mám klid..teda až na tělocvik,ten mě ještě čeká v pondělí .No jo,kdybych si nepsala omluvenky že nemůžu cvičit nebo že jsem po nemoci..zlatá základka kde to nikdo něřešil když necvičím .Nedávno jsem kreslila přes počítač,a vytvořila jsem si pár Spíš je budu kreslit při intimnějších chvilkách,nějak se mi to k nim hodí xD

Japanese and Korean Nail Art

13. ledna 2015 v 20:21 | Wordie-chan |  Fashion

Lakujete si nehty nebo si necháváte nalepit uměléJá si jen lakuju,ale nijak neexperimentuju Nalakuju si je třeba na růžovo a tím to končí Ale líbí se mi,že zpousta lidí si dělá různé motivy na nehty,některé co jsem našla jsou opravdu nádherné Někdy bych si nechala dát třeba umělé nehty,no ale bojím se že se mi strhnou a zničí se mi nehty Co vy,nechali by jste si dát umělé nehtyUrčitě ode mě čekejte podobné články Mám strašně ráda korejskou,japonskou a londýnskou modu,i když jí sama nenosím radši obdivujuDoodle~Hiccup a Astrid

13. ledna 2015 v 16:49 | Wordie-chan |  Moje tvorba
Ahojte Jak pak se máteJá dneska psala několik písemek..no myslím že nedopadnou moc dobře No,hlavní je,abych vůbec na střední prolezla,neJednou mě to učení stejně zabije Nejsem totiž zrovna studijní typ xD.Tak abych si aspon' dneska nějak odpočinula tak jsem se vrhla do kreslení Máte rádi animovaný film Jak vycvičit draka Já ho naprosto miluju,hlavně Hiccupa Nepíšu Škyt'ák,protože se mi to v češtině nelíbí,některé české překlady jsou fakt strašné Rozhodně ode mě čekejte nějakou mojí tvorbu,někam to prostě dát musím xD


Rilakkuma stuffs

12. ledna 2015 v 13:42 | Wordie-Chan |  Rilakkuma
Ahojte Znáte medvídka Rilakkumu
Je to takový roztomilý medvídek který je slavný jak v Japonsku,tak po celém světě Někteří z vás,co tenhle článek čtou,ho možná znají,žeHledala jsem na internetu nějaké zboží s ním,a našla jsem fakt super ceny Takže vám to sem všechno hodím a rovnou k obrázkům dám i odkaz na stránku,kde si nějaké věci s Rilakkumou můžete koupit Já už mám s ním dvě pouzdra
(i když nejsou od výrobce ale to je jedno xD) no plánuju si koupit ještě něco ,například hrníčekChtělo by to design ⋋( ◕ ∧ ◕ )⋌ HELP!

9. ledna 2015 v 18:44 | Wordie-Chan |  To co se nikam nevešlo
Ahojte minna Chtělo by to nějaký design,nemyslíte?Chtěla bych si nějaký objednat,ale když najdu nějaký blog,kde jsou volné designy,tak bloger/blogerka neodpovída na email Ano,ted' si asi říkáte,proč si nějaký neudělám sama,žeJá bych si ho klidně i vytvořila,ale dopadlo by to katastrofálně,vždyt i s nastavováním mám problém Takže jsem se vás chtěla zeptat (pokud si to vůbec někdo přečte) neznáte nějaké aktivní blogery kteří vytvářejí designy(a taky odpovídající na emaily) Byla bych moc ráda
Tak doufám,že si tohle aspon' někdo přečte a poradí mi

Harry Potter-Jak vyrobit svoji kouzelnou hůlku

1. ledna 2015 v 19:47 | Wordie-Chan |  DIY
Tak jsem se k tomu dokopala a udělala tutoriál!

Co potřebujeme pro výrobu kouzelné hůlky:

-Tavná pistole
-Čínské hůlky
-Akylové barvy (ale můžete použít ty,které zrovna máte po ruce)
-Korálky (pokud je chceme použít na zdobení rukojeti hůlky)
-Trošku fantazie


Můžeme začít?