Únor 2015

Doodle~Sea girl

28. února 2015 v 23:17 | Wordie-Chan |  Moje tvorba
Áno,je to tak,opět vás otravuju s mojí tvorbou (někteří z vás jí možná viděli na facebooku).Jsem tak strašně líný člověk,že se nedokážu dokopat k tomu,abych nějaký obrázek vůbec dodělala barevně .Takže to dopadlo tak,že tento obrázek dávám do ''složky'' s čmáranicemi (doodle).Na to že je to tak malý obrázek tak jsem na něm pracovala celkem dlouho.Musel projít hodně fázemi,než se dostal do aktuální podoby .Co jinak vy,jak pak se máte Zítra už mám poslední den prázdnin tak si ho musím nějak užít .No rozhodně se nebudu učit,k žádnému sešitu mě nikdo nedostane .
One Word TAG #2

26. února 2015 v 2:01 | Wordie-Chan |  TAG
Tak jsem opět tu!A tentokrát znovu s One Word TAGem do kterého mě zatagovala Ai Eater.
Jelikož jsem zjistila,že předchozí článek s OWT jsem udělala špatně tak tentokrát udělám fígl který jsem viděla na jiném blogu, a spojím všehny slova dohromady.
Tak aby jsem přešli k otázkám,ne?

Náhodný knižní projekt

22. února 2015 v 13:11 | Wordie-Chan |  Náhodný knižní projekt
Na blogu Yuny jsem narazila na projekt Náhodný knižní projekt.Jelikož čtu hodně knížky,tak jsem si řekla pro ne?
Zadání je,že si mám vybrat ze své knihovničky náhodně 5 knih a na ně vypracovat 5 otázek c: (viz rozkliknutí na text ''Náhodný knižní projekt'' výše)


Tak tady mám vybrané kníhy z knihovničky.Knihy jsem si vybírala tak,že jsem si je poslepu nahmatala v knihovničce

Who is hiding behind the mask?

21. února 2015 v 10:00 | Wordie-Chan |  Moje tvorba
Ahojte,tak jsem zas tu Jak pak si užíváte víkend .Já asi dneska budu celý den lenošit .Jsou prázdniny,tak konečně žádné učení .Jelikož mě nenapadlo,co bych vám sem mohla přidat,tak jsem se rozhodla,že vám sem dám opět něco z mé tvorby Jelikož jsem redispero držela v ruce po dlouhé době (cca 3 roky) tak jsem s obrázkem celkem spokojená ..i když pár chyb se nejpíš sem tam najde,dělala jsem totiž obrázek bez pomoci nějaké předlohy.Aby jste byli v obraze,tak jsem dělala Kanekiho z Tokyo Ghoul .Doufám,že proti němu nikdo z vás nemá.. Je to sice už mainstreamové anime,ale mě se líbí .

Feels

20. února 2015 v 7:30 | Wordie-Chan |  Moje tvorba
Konečně pátekUž jsem myslela že snad tenhle týden nikdy neskončí .Nevím jak vám,ale nám až dneska začínají jarní prázdniny..co vy,měli jste už prázdniny,nebo vás ted' taky čekajíEh,jelikož se nám ve škole praxe změnily z šití na interiér,tak učitelky napadlo,že máme znázornit pocity .Nevím,co přesně k tomu mám napsat.. Tak se vás ptám,jaký z toho máte pocit Mě se to i celkem líbí,hlavně ty pavůčiny,na ty jsem hrdá (a taky na ty spálené prsty od tavné pistole).Bylo celkem zajímavé,když jsem se dívala na svoji práci,a a pak na práce ostatních..polovina spolužaček dělala srdíčka No,aspon' jsem (snad) byla trošku o proti ostatním originální .


Rilakkuma lívanečky

19. února 2015 v 15:48 | Wordie-Chan |  Rilakkuma
Ahojte Jak jste si už určitě něktěří všimli,tak se na blogu objevil nový design .Musím přiznat,že jsem si ho stáhla,protože se mi už nechtělo čekat na lay který jsem si objednala .Ale tenhle design se mi strašně líbí,takže tu snad zůstane.Jinak děkuju Adís Eliadoře,že se přidala k mému seznamu SB Doufám,že se mi seznam ještě rozroste . Ale už k článku.Máte rádi palačinky nebo lívanečky Já je miluju .U nás doma je vždycky dělám jenom já a k plotně nikoho nepouštím .Podle mě dělám nejlepší palačinky z naší rodiny ale pššt xD Jelikož se v nejbližší době chystám dělat palačinky,tak mě napadlo,že je udělám jako medvídka Rilakkumu.Bude mi líto něco tak roztomilého sníst ...

Mimochodem,děkuju za komentáře u předešlého článku,ani nevíte jakou mi to udělalo radost.

One Word TAG

17. února 2015 v 20:13 | Wordie-Chan |  TAG

lel.
Penny mě v sobotu nominovala na One word TAG
Ale jsem s otázkami celkem spokojená,protože nejsou nějak moc no..takové jaké měla Penny xD
Tak jdeme na to!


Asi bych se měla stydět ( p_q )

17. února 2015 v 16:44 | Wordie-Chan
Tak jsem zas po skoro týdnu tady Vím, že jsem psala, že přidám nějaké články ale jelikož se musím pořád šprtat tak nemám vůbec na blog a nějakou tu aktivitu vůbec -Gomen-
Co jinak vy,užili jste si Valentýna se svými miláčky,nebo jste šli ven s kamarády a šli pařit .Řeknu vám,tak dobře jsem se ještě nebavila jelikož jsem poporvé šla na párty do nočního klubu,tak jsem se bála,že mi někdo dá něco do pití. (lel to mi připomíná tu písničku od Ektora :D) No nakonec bylo všechno v pořádku,dokonce jsem tancovala a to je co říct,jelikož tančím jak debil :D Zachránilo mě možná to,že na parketu bylo hodně lidí a tak si mě nikdo nevšímal.
Znáte seriál Once Upon a Time Totálně jsem se do něj zamilovala Hlavně do postavy Rampelníka a Kapitána Hooka V seriálu jde vlastně o to,že Zlá Královna seslala na začarovaný les kletbu,a ta uvěznila všechny pohádkové postavy v našem světě.Dokonce udělali i spinoff na Říši divů .Ve škole jsem si připravila,co bych mohla napsat za články,tak vyberu nějaké ty normální,napíšu je a zveřejním,snad vás neunudím k smrti
.


Asi jsem se zamilovala (。・//ε//・。)

11. února 2015 v 18:02 | Wordie-Chan |  Fashion

Nosíte rády šaty Já se na ně můžu jen koukat,protože mi nesluší a nemám pěknou postavu, (moc velké boky a zadek :X) Ale nebrání mi nic v tom abych se jimi mohla kochat Nejvíc se mi líbí styl šatů z 17-18.století,ale to už se ted' nenosí (to jste asi všichni postřehli) ale přece jen doba od té doby pokročila a návrháři vytváří opravdu nádherné kousky.No,u některých to teda popřu..třeba jak ted' pár dní zpět byli ty modní přehlídky (nevzpomenu si kde ToT) tak to oblečení bylo otřesné.Někteří návrháři navrhují věci které by podle mě fakt nikdo nenosil .
Gomen + výkec

7. února 2015 v 14:59 | Wordie-Chan |  To co se nikam nevešlo
Ahojte.Dlouho jsem se neozvala,že?Nebyla nálada a ani čas..abych to upřesnila,všechno co udělám se pokazí,všechno čeho se dotknu se rozbije..mám na všechno smůlu.
Tak zaprvé se omlouvám mým SBčkám že jsem nekomentovala jejich články.Hned jak dopíšu tento článek půjdu na vaše blogy a přečtu si co jste za tu dobu co jsem tu nebyla napsali.
Za druhé jsem strašně naštvanák,že blogerka,co mi napsala že mi udělá design mi vůbec nenapsala..už je to toiž 17 dní,co mi to slíbila.Vím,psala mi že nemá momentálně čas,ale za těch sedmnáct dní rozhodně nějaký ten čas najít mohla..asi se na to vykašlu.
Dneska jsem dočetla Divergenci,RESET a Hunger Games,takže ode mě čekejte recenze,pokud by jste teda chtěli :) Nejspíš by to do mě nikdo neřekl,ale jsem strašný knihomol.Ted' jsem začala číst i Pána Prstenů,tak jsem zvědavá..
Tak to je zatím ode mě vše.Dneska snad ještě přidám Docotr Who Challenge,tak doufám že si to někdo z vás aspon' přečte.