Březen 2015

Deer Soul

30. března 2015 v 7:10 | Wordie |  Moje tvorba
~Zdravím.
Tak jak jsem v předchozím článku psala,tak vám sem dám už jednu z kreseb jelenů.Předem říkám,že to není nic mistrovského.Obrázek jsem nedělala doma,ale ve škole..takže to tak bude i vypadat.Celkově mi zabral ani ne 15 minut,což je u mě rekord,protože na svých pracích pracuji mnohem déle :D (a některé práce ani nedokončím,protože na to nemám nervy)
Nedávno jsem si koupila nově věci na kreslení a tentokrát přibyl i do mé sbírky i brush od značky Marvy Uchida.No řeknu vám,jsem s ním naprosto spokojená.Skvěle se mi s ním kreslí a při práci je to s ním celkově rychlejší i pěknější.Proto mi ten jelen taky trval takovou chvilku.Plánuju si kupovat postupně celou sadu ''per'' na kreslení.Sice jedno pero stojí 30Kč,ale investice je to dobrá.Možná si koupím i nějaké markery,ale nevím jaké s nimi mají lidí zkušenosti,takže si na ně asi najdu nějaké recenze.Jinak děkuju za komentáře u předchozích článků,strašně mě to potěšilo :)

Just nothing..

29. března 2015 v 0:10 | Wordie-Chan
Víte co je pro mě nejtěžší vůbec?Vymýšlet název článku.Kolikrát nad tím přemýšlím i půl hodiny,celkem mě to štve.Dnešní článek bude spíš takový výkecový,takže pokud by vás tohle nebavilo číst,tak tento článek s radostí přeskočte.

Grunge oblečení-inspirace?

28. března 2015 v 19:25 | Wordie-Chan |  Fashion
Toda was really good weather :)
Jedna z fotek Caroline (mojí sestry) z focení.Miluju jak se obléká :3

Tak tu po dlouhé době máme článek,který tu dlouho nebyl.
Tentokrát nebudu ale přidávat žádné šaty,ale grunge oblečení.Znáte tento styl?Podle mě je strašně pěkný,dokonce ho ted' i začínám sama nosit,no ale jsem holka ''krev a mlíko'' tak ne všechno co se mi líbí na sebe seženu.Ale baví mě nakupovat věci pro moji sestru.Nejlepší na tom je,že grunge styl oblékaní není na peníze nijak náročný,stačí zajít do Second Handu a máš co najdeš.Popravdě se přiznávám,že do Second Handu chodím nakupovat hodně často a nijak se za to nestydím.Vždycky tam najdu co potřebuju a vždycky najdu fakt krásné kousky,samozřejmě musím fakt hledat.Ale já mám na to radar,takže to nejlepší a nejhezčí oblečení najdu hned :D
Asi sem přidám od všeho něco,začnu od doplnků po oblečení,a třeba sem přidám i nějakou hudbu.


what I actually listen? 0.1

26. března 2015 v 17:33 | Wordie |  Hudba
Zdravím.Tak jsem tu s článkem,který tu ještě nikdy nebyl.Zařadím ho do rubriky hudba.Ted' už vám asi neujde oč jde.Třeba 2x do měsíce budu přidávat na blog moje typy na hudbu,která by se vám snad mohla líbit.Budu přidávat hudbu,kterou ted' momentálně poslouchám,třeba se vám něco bude líbit.Myslím,že každý z vás si určitě nějakou písničku která by se vám libila najde,poslouchám skoro všechno. (najde se ale pár vyjímek)

The White Birch

Poprvé jsem na ně narazila na tumblr,kde si prohlížela Caroline (moje sestra) obrázky.Jejich písničky občas zní depresivně,smutně..ale texty a melodie jsou nádherné.Celkově mě jejich hudba uklidnuje.Proto si je taky pouštím když jsem naštvaná.


Tame Impala

Když jsem od nich poprové slyšela písničku feels like we only go backwards tak se mi moc nelíbíla,ale postupně jsem si ji zamilovala.Postupně jsem poslouchala všechny jejich písničky..no cítila jsem se jak hipízák xD.Ale písničky mají skvělé.Lituju že jsem je nezačala poslouchat dřív.


Motionless In White

MIW už poslouchám už déle,a nikdy mi nepříjdou jejich písničky ohrané.Takže je u mě samozřejmé,že jejich alba jsou v mém mobilu na nejvyšších příčkách.Snad poznáte podle videoklipu i textu,že písnička je o křestanech.


Powerwolf

Pokud máte rádi metal,tak se vám tato skupina určitě zalíbí.Koncept jejich písní je hlavně o křestanství,vlkodlacích a církví.Podle mě má zpěvák opravdu fantastický hlas,doslova jsme se do něj zamilovala. (do toho hlasu,ne do něj :D)Myslím,že zatím tyto čtyři skladby stačí,třeba potom přidám ještě další,pokud budete chtít.Knihomole,povídej

24. března 2015 v 18:41 | Wordie-Chan |  TAG

A jsem tu s dalším TAGem,a jak jste se dočetli v nadpise jedná se o ''Knihomole,povídej" TAG.Narazila jsem na něj na blogu Penny,tak snad mě nezabije.Já si tohle prostě musela taky napsat xD
Tento TAG mi sedne,takže mi zabere jen pár minut a nemusím ani tak moc přemýšlet nad tím,jakou napíšu odpověd':D
Tak aby jsme začali, co vy na to?

Máš doma určité místo pro čtení?
Mojí postel,nikde jinde si doma nečtu.:D

Záložka nebo náhodný kus papíru?
Ani jedno,vždycky si zapamatuju na které jsem zůstala.
Eh,zajímavé je,že jiné věci si nepamatuju ._.

Mužeš přestat číst kdykoliv chceš,nebo musíš dojít ke konci kapitoly,nakonec strany a podobně?
Můžu,ale je to pro mě těžké.

Jíš nebo piješ při čtení?
Zvládnu obojí.

Můžeš číst při poslouchání hudby nebo dívání se na televizy?
Často si při čtení pustím do sluchátek hudbu,ale po chvilce ji stejně vypnu,protože se nedokážu soustředit.

Jedna kniha,nebo několik najednou?
Vždycky jsem četla jen jednu knihu,a když jsem ji dočetla tak jsem začla číst další.Jenže ted' je to tak,že jich mám rozečtených několik.To pokušení přečíst je moc lákavé a velké,nemůžu si pomoct :D

Čtení doma nebo kdekoliv?
Kdekoliv.

Čtení nahlas,nebo potichu ve tvé hlavě?
Možná tak když jsem byla malá,tak jsem si četla nahlas,ale ted' zásadně čtu potichu ve své hlavě,ale to snad dělá každy,ne? (asi)

Ničíš obal,nebo ho ponecháváš jako nový?
Snažím se ho nechat jako nový,bohužel ne vždy se mi to povede.

Píšeš do knih?

Jen někdy,ale třeba jen tužkou,nechci knížku nějak moc poškodit.

Odpoledne japonské kultury

24. března 2015 v 15:58 | Wordie-Chan |  To co se nikam nevešlo
Tak mě tu zas máte.Nebojte,zatím nebudu přidávát žádné další moje kresby :D Toho vás snad tento týden ušetřím.Všechny obrázky jelenu sem zveřejním,až budu mít celou kolekci hotovou.Sice mě ještě 6 obrázků čeká,ale zatím jsem opravdu spokojená.
Ale jdu k tomu hlavnímu.U nás v městské knihovně pořáda klub ve kterém jsem, akci s názvem Odpoledne Japonské kultury.Jo,hádam že ted si asi říkáte že to bude nějaká nuda a tak dále a tak dále.Ale je to právě naopak.
Pokud by jste přišli,mohli by jste si zahrát v herním koutku, (wii,psp,taneční deska..) taky si poskládat svoje vlastní origami,zašermovat si,ochutnat výborné skladkosti a čaje z naší čajovny a taky vyzkoušet ovládání hůlek a taky zpoustu dalšího.Věřte mi,kdo příjde tak se rozhodně nudit nebude.
Nebudu vám psát ,kdy a kde se akce bude konat.Ale rovnou vám sem dám plakát.Moje vysvětlovací schopnosti jsou totiž na bodu mrazu :D
Jak jste si na plakátu určitě všimli,Ojp (odpoledne japonské kultury) se koná v Hodoníně.Hodonín je v Jihomoravském kraji.Takže kdo bydlí v jiném kraji,který je dál tak má nejspíš smůlu. (což je škoda)

Tak co ,přišel by někdo z vás? :)

Deers everywhere

20. března 2015 v 0:50 | Wordie-Chan |  Moje tvorba
Uh,a už jsme zas u toho.
Opět sem přidám něco z mojí tvory.OPĚT.Neštve vás to? Já jen doufám že ne.Přísahám,tento týden je to poslední obrázek! :D (snad) Dneska jsem s sestrou fotila nějaké fotky, tak třeba nějaké do konce týdne přidám, co vy na to? Pf,snad vás neunudím k smrti.
Hm,máte rádi jeleny? V článku níž jste mohli vidět moje návrhy na tepetu.Napadlo me,že bych si mohla udělat kolekci obrázků (nakreslených mnou samozřejmě :D) na téma ''DEERS"(plus k tomu nějaké křížence :D) píšu to radši anglicky, protože se mi to víc líbí..lel.Kolekce by se skládala..co já vím,třeba z 10 obrázku? Takže mi držte palce a pevné nervy, at' žádný nezkazím..
Á nakonec mám ještě novinku! :D
Na blogu bude nový layout. (ted' už snad doopravdy) Objednala jsem jsi ho od jedné blogerky,která by měla být spolehlivá,tak snad mě nesklame :D...


Týdenní tvoření

18. března 2015 v 18:30 | Wordie-Chan |  Moje tvorba
Ano, stalo se nemožné! Jsem opět zpět, a budu vás opět otravovat se svojí tvorbou. Nebojte, brzy už přibydou i jiné články, než něco z mojí tvorby. Tak zprvu, jak pak se máte? Já měla dost náročný týden. Pořád něco musím dělat, jak doma i ve škole. Však to všichni známe, že? Do dnešního článku vám asi nacpu všechno, co jsem za celý týden vůbec vytvořila. Snad vám to teda nebude vadit, někam to dát musím, protože vím, že na blogu mám "zálohované" obrázky, takže kdybych o všechno přišla, tak vím, že to najdu tady xD. (Oh, tolik čárek)

Náhodný knižní projekt #3

12. března 2015 v 10:14 | Wordie-Chan |  Náhodný knižní projekt

Vím,celý týden jsem se neozvala,tak sem aspon přicházím s třetí částí Náhodného knižního projektu a to tentokrát s Hunger Games.
Nerozlišovala jsem z jaké části jsou různé věty,tak snad nevadí :D

1.Náhodně otevři na nějaké straně a napiš první větu.
Necítím k nim totiž žádnou nenávist.

2.Náhodně zalistuj v knize a napiš první jméno postavy na kterou narazíš.
Hurikán

3.Náhodně vyber jednu stránku a vypiš z ní 5 přídavných jmen.
Mrtvý,strašidelná,nejhroznějsí,horší,hezká.

4.Náhodně si vyber jakoukoliv větu z knihy a napiš ji odzadu.
Grafit těžil údajně třináctceve jako podobně,kamene těžby středisko jako prezentován veřejně je když i, obrany centrem Kapitolských novým stal kraj Druhý se třináctky likvidaci údajné a dobách temných po. (delší věta by být už nemohla,že? :D)

5.Náhodně zkus popřeházet písmena v jméně autora/autorky a vytvoř nějaké nové jméno.
Lolinsc Nanezus (no to je strašné :D..)

Bannerky od Penny ( ´͈ ᗨ `͈ ) a možná hloupý nápad?

5. března 2015 v 10:50 | Wordie-Chan
Ahojte .Penny byla tak hodná a udělala mi bannerky které jsem si u ní objednala .Jsem s nimi strašně spokojená,jsou fakt nádherné .Dám vám je pod článek aby jste se taky mohli pokochat.. Jelikož mám někdy dost času (ale opravdu jen někdy) tak mě napadlo,že bych mohla udělat rubriku,kde by jste si mohli objednat svoje OC .Nejsem sice nejlepší a nemůžu se rovnat ''profesionálům'' (já ti lidi fakt obdivuju) z RPC/OC Fanclub týmu,ale rozhodně bych mohla něco zkusit.Dlouho jsem ted' sice nědělala nic přes počítač,takže bych vám nemohla ukázat nějakou novou práci,ale mohla bych vám sem dát něco trošku staršího,co na to říkáteAspon' by jste mi napsali,jestli by to stálo za to abych se do něčeho takového vůbec pouštěla .

Náhodný knižní projekt #2

1. března 2015 v 15:00 | Wordie-Chan |  Náhodný knižní projekt
Tak tu jsem s druhým pokračováním Náhodného knižního projektu.


Tentokrát jsem si zvolila Dáleckou generaci

1.Náhodně otevři na nějaké straně a napiš první větu.
Dálekové?zdálo se,že ji tim Doktor šokoval.

2.Náhodně zalistuj v knize a napiš první jméno postavy na kterou narazíš.
Doktor

3.Náhodně vyber jednu stránku a vypiš z ní 5 přídavných jmen.
Rychle,nervozní,zvláštní,pohodlný,nespokojený

4.Náhodně si vyber jakoukoliv větu z knihy a napiš ji odzadu.
Gravitace nemilosrdná drtí tělo mu že pocit, měl a klopýtl Doktor

5.Náhodně zkus popřeházet písmena v jméně autora/autorky a vytvoř nějaké nové jméno.
Cholasin Birggs (lel.)