Červen 2015

Tvorba za uplynulý měsíc-malé zlepšení v skillu?

26. června 2015 v 10:54 | Wordie |  Moje tvorba
Zdravím.
Jak pak se máte? Jak už jsem v jednom z článků psala,tak vám sem dám nějaké moje práce za uplynulý měsíc co jsem udělala.Hm,jak už je v nadpisu,tak si myslím,že jsem se i trochu zlepšila.Hlavně v stínování.To je moje smrt.Ne že by to bylo nějak extra velké zlepšení,ale i tak,přece jen když se podívám na svoje začátky,od doby co jsem byla samouk,tak tam nějaké to zlepšení je.Ale dost už o tom.
Ted' k fotkám,co vám se přidám.Na dvou nich uvidíte moji sestřenku.Přesně řečeno její ruku a nohy.Sestřenka mě totiž požádala o to,jestli bych ji něco nakreslila na tělo.Tak,proč ne,že?Když se to nepovede,tak ona bude vypadat jak blbec.Takže si vybrala na internetu nějaké obrázky,které by chtěla na sebe a bylo to.Na to,že jsem to musela dělat hned od ruky a ještě lihovkou,tak se mi to i povedlo.Dokonce se mi ani netřepala ruka,což se mi poslední době stáva pořád.Dokonce mi její otec nabídl,že až budu plnoletá,tak mi zaplatí taterský kurz i strojek.Třeba si dělal srandu.Kdo ví.
Řekněme,že tohle je návrh na tetování.Dobrý vtip,že? U tohoto obrázku jsem zkoušela nové stínování vlasů.Myslím,že u něj zůstanu.Celkově jsem s tím i spokojená.

Ta lampa je křivá,to přiznávám,ale s ostatními dvěma ''kresbami'' jsem spokojená.Nestavá se často,že se mi něco povede když na někoho kreslím.Dala bych vám sem další práce,ale ty si nechám na příští článek,snad vám to teda vadit nebude.Určitě ne.

SPHYNX CATS

21. června 2015 v 17:02 | Wordie |  To co se nikam nevešlo

~Zdravím,
Tak jsem zas tu.Říkala jsem,že napíšu nějaký článek,ale nebylo jak.Odjela jsem totiž za mojí tetou do jednoho nejmenovaného městečka (nebo vesnice?) a tam jsem nějakou dobu strávila.Bohužel tam je tak špatné připojení k WiFi,že jsem nic nemohla napsat.
Řeknu vám,bylo to tam úžasné.Ještě úžasnější byli ale jejich dvě nové kočky.Mimochodem,koček plus s těmito dvěma mají už 8..jsem zvědavá, kdy si pořídí další :D
Hádám,že se mezi vámi najdou lidé,kterým se tento druh koček líbit nebude,přece jen každý je zvyklý na kočky na srstí.Ale i když nemají srst,tak se nemění nic na tom,že jsou to naprosto úžasná a nádherná stvořeníčka.
Přemýšlím,že si taky pořídím Sphynx.Problém je ale cena,která se pohybuje od 5-8 tisíc (s papíry).Bylo by pěkné,kdybych měla tolik peněz,abych si mohla tuto kočičku koupit,bohužel si možná tak nejvíc našetřím okolo 500,-,a tím to u mě končí,protože si vždycky musím koupit něco potřebuju,a pak už peníze záhadně mizí..:D Snad se někdy dočkám doby,kdy budu mít dost peněz,aby jsem si ji mohla dovolit.No jo,asi si říkáte,proč si nenajdu brigádu.Jenže brigádu najít v mém městě je něco hrozného.Navíc i kdyby brigáda byla,tak místo radši nechám někomu,kdo tu práci opravdu potřebuje,protože má málo pěnez..:)
Co vy,máte nějakou kočku?

It's coming

17. června 2015 v 7:23 | Wordie |  To co se nikam nevešlo
Tak, a konečně jsem si našla napsat aspon' nějaký článek.Popravdě,hodně to tu zanedbávám,svůj podíl na tom má i to,že prostě došli nápady.Argh,ani svoje SB nejsem schopná navštívit! Takže mým SB se omlouvám hned jak dopíšu tento článek tak zajdu k vám na blogy a přečtu si vaše články.
Už zbývá jen pár dní,a už tu máme prázdniny,těšíte se? Abych řekla pravdu,já ani ne,prvních pár dnů bude sice super,budu se radovat že není škola a že nebudu muset vstávat brzo,ale pak mě to přestane bavit a pak nevím co budu celé léto dělat..
Nejspíš to vyřeším tak,že si budu celou dobu kreslit-i když to nebude nic nového,to dělám pořád.Možná se stane,spíš určitě,že vám sem nacpu další moji tvorbu.
Co plánujete vy na léto? Pojedete někam na dovolenou,nebo budete hezky doma? No,hezky asi nebudem (podle mě) čistá obloha bez mráčku,svítícim sluníčkem do obličeje a 30°C je vůbec pro mě to nejhorší počasí.Nemám to prostě ráda.Mám ráda podzim,kdy se teplé a studené dny střídají..
Napadlo mě,že bych možná udělala nějakou letní soutěž,kde by byla výhra hrníček s ''potiskem podle vlastního výběru,co vy na to? Samozřejmě bych musela ještě promyslet o jakou soutěž by šlo..pfu pfu.