Září 2015

30 DAY DRAWING CHALLENGE/ DAY 1-3

29. září 2015 v 20:40 | Wordie |  Challenges
Zdravím,
Jak pak se máte?Jelikož už mám 3 dny challenge už za sebou,tak jsem si řekla že bych se už mohla i pochlubit co jsem vytvořila.Popravdě jsem s prácemi zatím spokojená a baví mě to,ae třeba mě to začne za pár dní štvát a už nebudu mít nervy na to abych něco nakreslila :D

DAY 1-CHIBI ME


Popravdě ani nevím co k tomu moc napsat.Chibi mi zrovna moc nejdou a k tomu nakreslit jako chibi postavu mně..prostě weird.Menší podoba tam ale nejspíš je.Měla by být...
Je to trochu odfláklé..


DAY 2-COPY THE STYLE OF ANOTHER ARTIST

Nejdřív jsem vůbec netušila,čí styl okopíruju.Nejdřív jsem chtěla okopírovat styl Asano ale tento nápad jsem hned zavrhla,zas tak skvělé skilly nemám.Nakonec jsem se ale rozhodla pro styl Yureh.Její styl pěkný a v určitých mezích i jednoduchý.
Jsem s tím ale velmi spokojená.DAY 3- GENDERBEND

Pro ty,co neví co je genderbend,tak je to nakreslení postavy to opačného pohlavý.Takže pokud máte svoji postavu dívku,tak ji překresíte v kluka.Jelikož já moc velkou zásobu postav nemám,asi tak tři a z toho mají dvě ocas nebo chapadla,tak jsem se rozhodla pro postavu kterou vidíte výše.


30 DAY DRAWING CHALLENGE

28. září 2015 v 10:40 | Wordie |  Challenges
Ahojte c:
Tak abych měla celý měsíc co dělat,tak jsem začla 30 day drawing challenge.
Chtěla jsem sem přidat tuto challenge už včera,ale nedostala jsem se na počítač takže tím pádem jsem něměla jak napsat článek.O co se jedná?
Na každý den máš určité zadání,co máš nakreslit.Něktěří zvládnou poctivě kreslit celý měsíc,jiní to zas vzdají,protože už je je to nebaví.
Já už mám tedy dva dny za sebou a zatím si to užívám,ale uvidí se jak to bude v následujících dnech.Když rozkliknete článek,uvidíte zadání challenge c: samozřejmě některé zadání se od sebe liší,záleží jaký obrázek s zadáním si na internetu vyberete.

BIGBANG - Bang Bang Bang

24. září 2015 v 17:42 | Wordie |  Hudba

Podívejme se,kdopak se nám tu ukázal!
Je to nemožné ale zas jsem zpět xD Je to ode mně opravdu trapné.Nejspíš se nebuduomlouvat že jsem tu zas tak dlouho nebyla.Byla by to pořád ta stejná ohraná písnička jak v ostatních článcích.
Když už jsme u té písničky,zmínila jsem na blogu někdy, že poslouchám k-pop? Myslím že ne,jestli se mýlím,moje chyba.
Je to sice už tři měsíce,co byla tato písnička vydána,ale až ted' mně napadlo ji přidat.Jak už je výše zmíněné,jedná se o písničku Bang Bang Bang od BIGBANG.
Naprosto tu písničku miluju! Taeyang mi jako obvykle vyrazil dech,o ostatních členech ani nemluvě.
Myslím,že tato písnička byla od nich takový velký comeback.

Plánuju dneska napsat pár článků, ( a to myslím vážně) takže je budu postupně přidávat.
Jinak se omlouvám mým SBčkám za moji velkou neaktivitu na vašich blogách.Ani bych se nedivila kdyby u vás proběhla čistka sb a vy by jste mě vyhodili.

Myslím,že kluci na vystoupení předvedli opravdu skvělou podívanou.
Kdybych tam byla já,tak bych určitě odpadla :D